Zekeriyaköy Kurye Expres Moto Kurye Ve Acil Dağıtım Hizmetleri
Zekeriyaköy Kurye Expres Moto Kurye Ve Acil Dağıtım Hizmetleri

Zekeriyaköy İstanbulun en kuzayinde bir vadi içerisinde Sarıyer belediyesine bağlı bir yerleşim yeridir.Zekeriya köyün Tarihi eskilere dayalıdır ama ozamanlar pek nufus yoğunluğu yoktu 1987 de başlayan nufus yoğunluğu marmara depremine uzak bölge olmasına dayanmaktadır.Zekeriyaköy Gelir düzeyi yüksek kişilerin tercih ettiği bahçeli villa larla çevrili çevreye uyumlu bir yaşam alanıdır.Zekeriyaköy Kurye olarak Böyle güzel bir mahalleye motorlu kurye hizmeti vermekten gurur duymaktayız.Moto kurye hizmeti almak isteyen tüm Zekeriyaköy halkını 0212/270/20/40 nolu nuradan bizlere sipariş vermelerini bekliyoruz.Zekeriyaköy Kurye 2004 yılında İstanbul da kurulmuştur.İstanbul içinde moto kurye hizmeti vermekteyiz.bu tür yerleşim yerleri arasında en güzel en şirin olanı. en az görmemişin yaşadıı villa topluluğu. yalnız iklimi istanbul'un diğer semtlerinden epey bi farklı olduğu için kar yağmasıyla kendini dünyadan soyutlayan yer.bentler sapagini gectikten sonra sirin bir orman yolunu gecerek ulasilan*, sariyere bagli, son birkac yerel secim boyunca belde olma istegiyle yanip tutusan, kafa dinlemeye birebir yerlesim birimi. arabasi olmayan bir genc icin yasanmasi pek zor olan, ve cogu zaman dagin basi olarak nitelendirilen yer.Zekeriyaköy yıllar yıllar önce* buradan geçip denize giderdik yüzmek için; o zamanlar boştu bu mekan... sonrasında süper luks villalar dikilmeye başladı ve popülerliği arttı buranın... bir yazıda okumuştum: elit kesimin gözdesi haline gelen bu yerde konut sahibi olabilmek için para yetmiyor yazıyordu, iki veya daha fazla kişinin referansı da gerekiyormuş... yani 'bizden değilsen aramızda işin yok' demeye getiriyorlar.

 


 

 

 

Sarıyer Bölgesi Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

|Yeniköy Kurye

Rumelihisarı Kurye

Tarabya Kurye

İstinye Kurye

Reşitpaşa Kurye

Sarıyer Kurye

Zekeriyaköy Kurye

Kilyos Kurye

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.